KONST / Litografier / Färglitografi 14676419
nr 1467 6419
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 334/375. Färglitografi, bildmått: 32x42, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:26:31
300 kr
350 kr